Ne Yaparız?

MOBİL UYGULAMA


Mobil uygulamalar günümüzde hayatı pekçok yönden pratikleştirmektedir. Akıllı telefonlar sayesinde oyunlar, sosyal ağlar, hava durumu, navigasyon, fotoğrafçılık ve sayılabilecek birçok uygulama ile tek bir tıkla hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bu bağlamda Teleferic, işlerin yaratıcılık ve yazılım kısmıyla ilgilenerek hedefe ulaşmak için güncel yazılım teknolojilerini kullanır.

WEB SİTESİ & MİKRO SİTE


Markaların dijital dünyadaki ilk yüzünün web sayfaları olduğunu bilmeleri gerekiyor. Teknoloji geliştirme ekibimiz sizler için en iyi altyapıyı sağlarken, kreatif ekibimizle tamamen araştırma, veri ve deneyime dayalı tasarımlarla markanızın ilk yüzüne hayat veriyoruz. Fikirleşmiş kreatif kampanyalarınızı geliştirdiğiniz mikro sitelerle de destekliyoruz.


KONSEPT TASARIM


İhtiyaçlarınıza uygun konseptler yaratıp, bunları kullanıcı deneyimi ile birleştirerek, markanıza özel çözüm odaklı tasarımlar çıkarıyoruz.

DİJİTAL & SOSYAL MEDYA


Dijital medya ve iletişim çözümleri, sosyal medya ve strateji, dijital medya planlama ve satınalma süreçlerine bütünleşik bir yaklaşım üzerine kurulu; kapsamlı ve güçlü bir hizmettir. Biz müşterilerimizle hedef kitlelerini, doğru medya iletişimiyle buluştururken, teknolojinin bütün olanaklarını zorluyor ve ilgi çekici hikayeler yazıyoruz.